-3°C
ANKARA HAVA DURUMU-3°C Hafif Kar Yağışlı
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASI ÜYELERİNE YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI İÇİN PROTOKOL İMZALADI

-+
226098594_5866521300056453_4712682963000362026_n
Polatlı Ticaret Odası ile Her Yerde Eğitim Turizm Medikal Ticaret Limited Şirketi ( Batur Educatıon )arasında yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetinde geçerli indirim protokolü Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve firma yetkilisi Ali Murat Batur tarafından imzalandı.
Polatlı Ticaret Odası üyelerinin bizzat kendilerinin veya çocuklarının yurt dışında eğitim almalarına olanak sağlamak için Her Yerde Eğitim Turizm Medikal Ticaret Limited Şirketi ( Batur Educatıon) ile yüzde 5 oranında indirim protokolü imzaladı. Protokol kapsamında tıp, diş hekimliği gibi bölümler başta olmak üzere pek çok bölümde, Avrupa ülkelerinin önemli üniversitelerinde eğitim alma imkanı sağlayan Her Yerde Eğitim Turizm Medikal Ticaret Limited Şirketi ticaret odası üyelerine özel indirim fırsatı sağlayacak. Protokolden faydalanmak isteyen Ticaret Odası üyeleri oda kayıt sicil sureti ile firmaya başvuruda bulunabilecek. Firma iletişim bilgileri şu şekildedir; 03122233318- 05385631498 mail: batur@baturedu.com.tr
YURT DIŞINDA EĞİTİM İMKANI ALMAK İÇİN ÖNEMLİ BİR PROTOKOL
İmzalanan protokolün üyelerin kendileri veya çocuklarının eğitimleri için önemli bir adım olduğuna değinen Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya: “İmzaladığımız protokollerimiz ile üyelerimizin sağlık, lojistik, konaklama, turizm gibi sektörler başta olmak üzere pek çok sektörle önemli oranlarda imzaladığımız protokollerimizi eğitim alanında da imzalamaya devam ediyoruz. Bu anlamda Her Yerde Eğitim Turizm Medikal Ticaret Limited Şirketi ile imzaladığımız protokolümüz ile üyelerimiz yurt dışı eğitim danışmanlık hizmetinde yüzde 5 indirim uygulanacak. Protokolümüzün yurt dışında eğitim imkanına sahip olmak isteyen üyelerimiz için faydalı olacağını düşünüyorum. ” dedi.
PEK ÇOK BÖLÜMDE YURT DIŞINDA EĞİTİM İMKANI SAĞLIYORUZ
Eğitim danışmanlık faaliyetleri hakkında bilgilendirme de bulunan firma yetkilisi Ali Murat Batur: “Öğrencilerin tıp, diş hekimliği, eczacılık gibi bölümler başta olmak üzere pek çok bölümde Avrupa’nın pek çok ülkesinde eğitim almalarını sağlıyoruz. Bu kapsamda üniversitelerin Türkiye’de YÖK denkliği bulunmaktadır. Bunun dışında diğer bir önemli konuda eğitimlerini başarı ile tamamlayan öğrencilerin alacağı diploma mavi diploma özelliği taşımaktadır. Bu anlamda mavi diploma alan bireyler, Avrupa Birliği’ne üye olan tüm ülkelerde öğrenci olarak hayatlarına devam edebilir. bunun dışında firmamız vize danışmanlığı hizmeti de sağlamaktadır. İmzalamış olduğumuz protokolümüzün ticaret odası üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum. ” dedi.