ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASINDA MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNİN ALTIN KURALI ANLATILDI

-+

Ticaret Odası ev sahipliğinde geçtiğimiz günlerde  Müşteri Odaklılık ve Müşteri İlişkileri Yönetimi eğitimi gerçekleştirildi.

IMG_1887_800x533

Ticaret Odası üyelerinin çetin rekabet ortamında başarılı olabilmek ve güçlü kalabilmek, müşteri memnuniyetini maksimize ederek müşteri kayıplarını en aza indirebilmek, daha çok sadık müşteri yaratabilmek için inovatif çözümlerin farkına vardırmak amacıyla gerçekleştirdiği eğitimlerine  ara vermeden devam ediyor.

IMG_1893_800x533

Ticaret Odası eğitim salonunda  Konuşmacı Dr. Emine Algül tarafından gerçekleştirilen eğitimde Müşteri İlişkileri Yönetimi Nasıl Olmalı? Müşteri Odaklılık Nedir? Müşteri Değeri Nasıl Oluşturulur? Yeni Dönem Müşteri Özellikleri Neler? Müşteri Nasıl İkna Edilir, Öncelikler Nelerdir? Altın Kural Nedir? Müşteri Şikâyeti Nasıl Karşılanmalı? Müşteri Sadakati Nasıl Sağlanır? Müşteri Kimdir ve Neden Önemlidir? Müşteri Neden Memnun Edilmelidir? Müşteri Beklentileri ve Karşılama Stratejileri gibi konular başta olmak üzere birçok konu  ele alındı. Eğitim katılımcılara sertifikalarının takdim edilmesi ile sona erdi.