ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASI’NDAN KOBİLERE BÜYÜK MÜJDE !

-+

Küçük Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ)lere destek sağlamak ,  reel sektöre kaynak aktarmak ve  ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla  Ticaret Odası ile Şekerbank Polatlı Şubesi arasından  3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli  ve 6-36 ay arası uygulanacak kredilerde banka liste faiz oranlarından %20 indirim finansman desteği protokolü imzalandı.

Banka, protokol kapsamında, KOBİlere 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vadelerle finansman sağlıyor. Protokol, Şekerbank İç Anadolu Bölge Müdürü Murat Topçu, Şekerbank Polatlı Şube Müdürü Emre Sırtoğlu ile Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya arasında imzalandı. Protokol ile Polatlı Ticaret Odası’na kayıtlı olan KOBİ’ler, 3 ay ödemesiz dönemli veya 3 ayda bir taksit ödemeli 60 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılayabilecek.Bunun yanı sıra Polatlı Ticaret Odası üyeleri Şekerbank Polatlı şubesinden kullandıkları kredilerde bankanın mevcut liste fiyatlarından %20 oranında indirimden yararlanabilceklerdir. Ayrıca kredi kullanan Polatlı Ticaret Odası üyelerinden (mevcutta POS cihazı yoksa) ilk kez bankanın POS cihazını kullanması halinde ilk 3 ay kira bedeli alınmayacaktır.

IMG_2038_800x533

ULVİ SAKARYA: “PROTOKOLÜ TÜM ÜYELERİMİZ İÇİN OLUMLU BULUYORUZ “

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya da Şekerbank’ın KOBİIer için başlattığı kampanyalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Polatlı Ticaret Odası’nın bu protokolü desteklediğini ifade etti. Sakarya, “Üretene finansal destek sağladığı için Şekerbank’ı kutluyorum. Protokol kapsamında Şekerbank’ın KOBİler için sağlayacağı finansman desteği ile işletmelerimiz  daha rahat yatırımlar yapabilecek. Kredi kullanacak üyelerimiz için oldukça avantajlı koşulları bu protokol ile hayata geçirdik.Protokolü üyelerimizin ekonomileri başta olmak üzere ülke ekonomisi açısından olumlu buluyoruz. Protokolden yararlanmak isteyen üyelerimiz odamızdan ücretsiz olan oda kayıt belgesi alarak Şekerbank şubesine başvuru yapabilirler.Üyelerimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

MURAT TOPÇU: “ANADOLU’DAKİ ÜRETENLERİN YANINDAYIZ”

Şekerbank İç Anadolu Bölge Müdürü Murat Topçu protokolün imza töreninde yaptığı konuşmada, 66 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu’daki üretenlerin yanında olduklarını belirterek, “Türkiye’nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız KOBİ’lerin, Şekerbank’ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda hazırladığımız paket ile KOBİ’lere, farklı ödeme seçenekleriyle finansman ihtiyaçlarını karşılama imkanı sunuyoruz” dedi.