ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASINDAN KOSGEB DESTEKLİ DUBAİ FUARI

-+

paylaş dubai

İnşaat alanında faaliyet gösteren üyelere Ticaret Odasından önemli  duyuru, Polatlı Ticaret Odası üyelerine yönelik olarak organize ettiği yurt dışı gezileri ile ekonomik piyasada farklı pencereler açmaya devam ediyor.

Polatlı Ticaret Odası geçtiğimiz yıllardan bu yana gıda, inşaat, metal fuarı gibi Almanya başta olmak üzere Avrupa ülkelerine birçok alanda sayısız kez düzenlediği iş gezilerinin bir örneğini de bu kez Dubai İnşaat fuarı için organize ediyor.

24-28 Kasım tarihleri arasında geçekleştirilecek Kosgeb destekli Dubai The Bıg 5 2019 Uluslararası İnşaat Fuarı için hazırlıklar hızlı bir şekilde devam ediyor. Kosgeb tarafından inşaat alanında faaliyet gösteren üyelere ciddi miktarda sağlanacak destek ile üyeler hem iş seyahati yapacak hem de inşaat alanında önemli çalışmalara imza atmış ,Dubai’deki inşaat çalışmalarını yerinde inceleme fırsatını yakalayacak.15 Ekim 2019 tarihine kadar başvuruların devam ettiği iş gezisi hakkında detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak isteyen PTO üyeleri (0312) 623 10 84 -116 numaralı telefon ile iletişime geçebilir.