ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASI’NDAN ÜYELERİNİN PANDEMİ İLE MÜCADELESİNE BİR KATKI DAHA

-+

102378096_3926315057410430_3721698133894234112_o

Polatlı Ticaret Odası üyelerinin pandemi ile mücadelesine destek olmak için dezenfektan satışında geçerli indirim protokolü imzaladı.
Polatlı Ticaret Odası Yönetimi Covid- 19 salgının ülkede görülmeye başlamasından bu yana mücadelesine ara vermeden devam ediyor. Gerek personellerinin gerekse üyelerinin sağlığını tehdit edecek unsuzları asgari seviyeye tutmak için çalışmalarını sürdüren Ticaret Odası, üyelerinin Kayran Pazarlama Turizm Gayrimenkul İnşaat Gıda Taşımacılık Sağlık Temizlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketinden yapacakları dezenfektan alışlarında liste fiyatı üzerinden yüzde 25 oranında geçerli olacak indirim için protokol imzaladı. Pandemi sürecinde üyelerine toplamda 15 bin adet maske dağıtan ve hala steril maske dağıtımına devam eden Ticaret Odası, her zaman olduğu gibi bu zor ve sıkıntılı süreçte de üyelerinin yanında olmaya devam ettiğinin altını çiziyor. İndirim protokolü Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Kayran Pazarlama Turizm Gayrimenkul İnşaat Gıda Taşımacılık Sağlık Temizlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi yetkilisi Mahmut Mesut Kayran arasında imzalandı.

101989537_3926314694077133_5262132053465366528_o
ÜYELERİMİZ İÇİN İNDİRİM LİSTESİ ZİNCİRİMİZİ BÜYÜTMEYE DEVAM EDECEĞİZ
Bugüne kadar 30’u aşkın firma ile indirim protokolü imzalayıp üyelerinin sağlıktan, konaklamaya, petrol hizmetlerinden, kargo hizmetlerine, eğitimden, spora, mobilyadan, sağlık hizmetlerine kadar birçok alanda indirimli hizmet almaları için imzalanan protokollere ilişkin açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya: ” Üyelerimizin önemli firmalardan indirimli hizmet alabilmeleri için yaptığımız indirim protokollerimizin sonuncusunu pandemi ile mücadelesine katkı sağlamak istediğimiz üyelerimiz için imzaladık. Covid-19’un ülkemizde görülmeye başlamasından bu yana çeşitli çalışmalarla üyelerimizin salgınla mücadelesine destek olmaya çalıştık, 15 bin adet maske dağıttık halende dağıtmaya devam ediyoruz. Bu bağlamda yine üyelerimiz için Kayran Pazarlama Turizm Gayrimenkul İnşaat Gıda Taşımacılık Sağlık Temizlik Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ile dezenfektan satışlarında geçerli olacak yüzde 25 oranında protokole imza attık. Protokolümüzün hem üyelerimize hem işletmemize hayırlı olmasını diliyor ülkemizin ve ilçemizin biran önce salgından kurtulmasını normal sürece geçmesini diliyorum. İndirim protokollerinden yararlanmak isteyen PTO üyeleri üye kimlik kartlarına sahip olmaları gerekmektedir.Bu kartları odamızdan ücretsiz olarak temin edebilirler.Dileyen üyelerimizin adreslerine de gönderebilme hizmeti sunmaktayız.” dedi.