ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

TOBB VE PTO’DAN 900 ADET BOT YARDIMI

-+

Polatlı Ticaret Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) büyük katkılarıyla her sene olduğu gibi bu sene de ihtiyaç sahibi çocuklara kışlık bot yardımında bulundu.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu adına bir açıklama yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, İhtiyaç sahibi çocuklara dağıtılan botlarla ilgili olarak yaptığı açıklamasında; “Odamız bilindiği üzere İnsanımızı esas alan sosyal sorumluluk projelerine her zaman büyük önem vermektedir.Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği mali desteği ile 30.000 TL tutarında 900 adet bot ,Yardım Sevenler Derneği, Polatlı Belediyesi Kent Konseyi ,Polatlı Gençlik Spor ve Yönetim Kurulumuz aracılığıyla ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına ulaştırıldı.Elbette bütün ihtiyaç sahiplerine ulaşmamız çok zor ama bu tür kuruluşlar bizim gerçek ihtiyaç sahiplerini bulmamızda yardımcı oldu, kendilerine teşekkür ederiz.

Elimizden geldiği kadar dün ve bugün olduğu gibi yarın da ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımıza gücümüz yettiği kadar katkı vermeye gayret edeceğiz. İnşallah bu yardımlar ihtiyaçlarını görür ve onları mutlu eder.
Buradan katkılarından dolayı başta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere , bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum,hepsinden Allah razı olsun.
Geleceğimizi temsil eden çocuklarımıza böyle bir yardımda bulunabilmekten dolayı büyük mutluluk duyuyorum. Tüm çocuklarımıza botlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyorum” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Bilindiği üzere Polatlı Ticaret Odası her Ramazan ayında ve okul sezonunun açılmasının ardından da öğrencilere ve çocuklara yardımlarını TOBB mali desteği ile yapmaktadır.