ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Üyelerimizle Röportaj

Polatlı Ticaret Odası

ÜYELERİMİZLE RÖPORTAJ-ERHAN ZAHİRECİLİK KUYUMCULUK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

-+

Sizi tanıyabilir miyiz?

Adım Erhan Ünal 1967 yılında dünyaya geldim. 1984 yılından bu yana Polatlı’ da baba mesleğimiz olan inşaat sektörünün içerisinde müteahhit olarak işlerimi sürdürdüm. 3 yıldan bu yana farklı bir sektör olan zahirecilik sektöründeyim. Hayvan yemi satışı ile başladım ardından gübre bayiliği alarak hizmet alanımızı genişlettim. 

Firmanızı tanıyabilir miyiz?

Erhan Zahirecilik Kuyumculuk Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi firmamızın 3 yıllık bir geçmişi var. Yem satışı ile başladık şu an için piyasa da kendimizi tanıtma aşamasındayız diyebilirim. Onun dışında gübre satışı ile de ilçemiz üreticilerine hizmet veriyoruz.  

Sektörünüzün geleceğini nasıl görüyorsunuz?

Hayvancılık ve tarıma dayalı bir millet olduğumuz için üretim devam ettikçe bu tarz sektörlerin her zaman geleceği olduğunu düşünüyorum.

Sektörünüzün sorunları nelerdir?

İlçemiz üreticileri vadeli mal almak istedikleri için bizim de piyasada yeni olmamız sebebiyle taksitli bir şekilde mal satamadığımız için sorun yaşıyoruz. Üreticilerimiz ile yapacağımız alışveriş ile olacak karşılıklı güven duygusu ile de bu sorunun kısa sürede çözüleceğini düşünüyorum.

Polatlı Ticaret Odası’nın faaliyetleri hakkında neler düşünüyorsunuz?

Odamızın üye odaklı hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarımıza ürettikleri çözüm önerilerinden son derece memnunuz. Odamız personeli ve yönetimine görevlerinde başarılar diliyorum.