ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Üyelerimizle Röportaj

Polatlı Ticaret Odası

Üyemiz Dormen Giyim İle Röportajımız

-+

IMG_14282

  • Merhabalar Levent Bey öncelikle röportaj talebimizi kırmayıp bizlere zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Kendinizden kısaca bahseder misiniz?

Merhaba ben Levent Sarı, 14.09.1981 Polatlı doğumluyum. Polatlı’ya bağlı Babayakup köyünde doğdum. Yaklaşık olarak 19 senedir tekstil işiyle uğraşmaktayım ve işimi severek yapmaktayım.

  • Firmanızı yakından tanıyabilir miyiz?

Bundan yaklaşık 6 sene önce Dormen Şirketinin tarzını ve ürünlerini takip ederek Polatlı’mıza kazandırmaya düşündüm. Ürünlerimizin kalitesi ve stilimiz ile Polatlı’mıza kendimizi sevdirdiğimize inanıyorum. Şirketimiz 1990 yılında kurulmuş olup Türkiye’nin 7 bölgesinde sayısız Mağaza adetine ulaşmıştır. Ayrıca Avrupa’nın ve Ortadoğu’da birçok ülkeye şubelerimizi açmış bulunmaktayız. Ayrıca bir çok şahıs mağazalarına ürün temin etmekteyiz.

  • Mağazanızda ne tür ürünler satmaktasınız?

İşimizden de anlaşılacağı gibi şu anlık sadece Polatlı’mıza erkek giyimi olarak hem spor hem de klasik giyim satışı yapmaktayız. Bu doğrultuda da halkımızı memnun etmeye çalışıyoruz. Mağazamız içerisinde çeşitlerimiz olarak ayakkabı ve damatlık gibi ürünlerinde satışını yapmaktayız. Sektörde her iki kesime hitap ederken müşteri memnuniyetinin çok önemli olduğunun bilicindeyiz.

  • Uzun döneme yönelik hedefleriniz nelerdir?

Yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak kısa sürede çok yol kat ettik. Önümüzdeki dönemlerde de hedefimiz daha çok mağaza açarak Türkiye’nin dört bir yanına daha çok hizmet etmektir.

  • Polatlı Ticaret Odası etkinlik, faaliyet ve üyelerine yönelik hizmetleri hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Başkanımız Ulvi Sakarya’nın çalışmalarını nasıl buluyorsunuz?

Polatlı Ticaret Odası çalışmalarını yakından takip etmekteyiz. Üyelerine gerçekten güzel hizmetler sunuyor. Çalışmalarının devamını diliyor ve başkanımız Ulvi beye teşekkür ediyorum.

  • Tekrardan talebimizi kırmayıp bizleri kabul ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bizleri önemseyip destek olduğunuz için asıl biz teşekkür ederiz.

Dormen Giyim

Cumhuriyet mahallesi Turan Caddesi No:17/B Polatlı-Ankara

Telefon: 0312 622 70 40 – 0544 235 05 35

 

IMG_14252