ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Basın Açıklamaları

Polatlı Ticaret Odası

YENİ KONTROLLÜ NORMALLEŞMEDE TEDBİRLERİ UNUTMAYALIM

-+

143729490_4995609603814298_4402025706224420124_o

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci ile alakalı vatandaşları dikkati elden bırakmamaları konusunda uyardı.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı SAKARYA 1 Mart 2021 tarihi itibariyle bilim kurulu toplantı sonrası açıklanan Yeni Kontrollü Normalleşme Süreci’nin ilçemiz esnafına hayırlı olmasını diledi. Özellikle restoran, kafe ve lokantaların açılması kararından memnuniyet duyduklarını beyan eden Başkan SAKARYA: ” İlçemiz gıda sektörünün temsilcilerinden lokanta, kafe ve restoran işletmelerinin kontrollü olarak açılması ile ilgili yaptığımız açıklamaların ve beklentilerimizin karşılık bulması bizi memnun etmiştir. Esnafımızın ve vatandaşlarımızın büyük sabır ve çabaları ile bir yıldan beri beklediğimiz güne kavuştuk ancak bu durumun mevcudiyetinin korunması için gayret ve sabrımızı korumaya, temizlik, hijyen, mesafe kurallarına dikkat etmeye devam etmeliyiz. ” dedi.

GEÇ KAVUŞTUK TEZ KAYBETMEYELİM

Başkan SAKARYA  açıklamasında yeni kontrollü normalleşme sürecine zor ve meşakatli bir süreçten sonra kavuşulduğunun altını çizerek:  ” Korona virüs salgını ile mücadelede, yeni bir döneme giriyoruz! artık, kontrollü sosyal hayat dönemindeyiz. Lütfen rehavete kapılmayalım, tedbiri elden bırakmayalım. Maske takmaya, sosyal mesafeye ve el temizliğine dikkat edelim. Tüm kurallara hassasiyetle uyarak, bu dönemi de inşallah hep birlikte aşacağız. Vatandaşlarımızın normal hayata kavuşma yolundaki kontrollü adımları tedbirlerden taviz olarak algılamadığına eminiz. Tedbirlere uymaya devam ederek planlanabilir ve öngörülebilir yarınlara emin adımlarla ilerlemeliyiz. Virüs hayatımızdan çıkmış değil. Sabrınız ve dikkatiniz için teşekkür ederiz.” dedi.