ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

AYDIN TİCARET ODASI BAŞKANI PTO’YA ZİYARETTE BULUNDU

-+

TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken geçtiğimiz gün Polatlı Ticaret Odası’na ziyarette bulunup meclis toplantısına konuk oldu. Aydın Ticaret Odası Başkanı ile birlikte Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri 1 saat süren meclis toplantısında iki odanın faaliyetleri, plan ve programları hakkında paylaşımda bulundular.

PTO Meclis Toplantısına katılan Ülken ;“Öncelikle Meclisinize beni konuk ettiğiniz için teşekkürlerimi sunmak isterim. Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve ekibinin muhteşem işler ve projelerin altında imzaları bulunmakta. Bu projeler Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) büyük dikkat çekmektedir. Bir ilçe odası olarak TOBB’da öteki il ve ilçe odalarının arasından sıyrılmak, yapmış olduğunuz işlerin başarıya dönüştüğünü göstermektedir. Polatlı gelişmiş bir sanayi’ye sahip ve aynı zamanda bir tarım şehri. Ayrıca tarım makinaları sektörünüz çok gelişmiş durumda. Bu konuyla ilgili bir URGE projesine başlayacağınızı öğrendiğimde Polatlı ve ülkemizin menfaati adına çok mutlu oldum. Meclisinizde çok güzel bir birliktelik var ve bu olumlu olarak odaya yansımakta. Devam ettiğiniz bu yolda başarılarınızın daim olmasını dilerim.” dedi

Sakarya: “Ülkemizde bulunan ekonomik sıkıntıları el birliği ve güç birliği ile hep beraber aşmak durumundayız.”

“Biz bu göreve geldiğimiz günden beri üyelerimizin dertlerine derman olmak için ne gerekirse yapmaktayız. Daha önce oldukça önemli hizmetler yapıldı, bizler yapmış olduğumuz hizmetleri daha da artırarak devam etmeyi hedefliyoruz. Ülkemiz ihracatı; ülkemize katma değer sağlaması ve ülkemizin kalkınması için çok önemli. Bu konuyla ilgili Ekonomi Bakanlığına, Ankara Ticaret Odası ile birlikte URGE(Uluslararası Rekabeti Geliştirme) projesi sunmaya hazırlanıyoruz. Şu anda ülkemizin ekonomisine nasıl fayda sağlayacağımızı düşünüp, bunun gerektirdiklerini yapmamız lazım. Bu konuda ülke ve ilçemiz ekonomisi için elimizden ne geliyorsa yapmaya can-ı gönülden hazırız. Aydın Ticaret Odası’nın gerçekleştirdiği projeleri ve faaliyetlerini yakından takip etmekteyiz. Özellikle incir sektöründe gerçekleştirmiş oldukları URGE projesi büyük yankı uyandırdı. Sizleri bu konuda ayrıca tebrik eder ve ziyaretinizden dolayı şükranlarımı sunarım.” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Ziyaret sonrasında ise Aydın Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ülken’e ilçemizin markası olan PanPek markalı ürünlerden; Pancar Pekmezi, Süt Reçeli ve Havuç Reçeli takdim edildi.

IMG_1578

IMG_1596