ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Duyurular

Polatlı Ticaret Odası

“Connecting European Chambers” Davet Yazısı HK.

-+

Connecting_European_Chambers__Davet_Yazisi__2-1 Connecting_European_Chambers__Davet_Yazisi__2-2 Connecting_European_Chambers__Davet_Yazisi__2-3 Connecting_European_Chambers__Davet_Yazisi__2-4 Connecting_European_Chambers__Davet_Yazisi__2-5

Birliğimizin üyesi olduğu ve Birliğimiz Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun Başkan Yardımcılığını yürüttüğü Avrupa Ticaret ve Sanayi Odaları Birliği (EUROCHAMBRES) tarafından 29 Haziran-1 Temmuz 2021 tarihleri arasında Avrupa’daki bütün yerel/bölgesel odaların davetli olduğu “Connecting European Chambres” adlı etkinlik düzenlenecektir.
EUROCHAMBERS tarafından 6. kez düzenlenen “Avrupa Odalarını Buluşturma” etkinliğinin amacı; – Avrupa Birliği’nin önümüzdeki dönem sağlayacağı farklı hibe imkânları hakkında yerel ve bölgesel odaları bilgilendirmek, – Avrupa’daki yerel ve bölgesel odalar arasında işbirliği ve iletişim ağını geliştirip güçlendirmek, – Odalar arası iyi uygulama örneklerinin ortaya konulmasını sağlamaktır.
Etkinlik sadece yerel, bölgesel ve ulusal odalarda AB projeleri ile ilgilenen personele yönelik olarak tasarlanmıştır. Etkinliğin ve 3 gün boyunca yapılacak bütün çalıştayların dili İngilizce olup çeviri imkânı bulunmamaktadır.
Etkinlik pandemi nedeniyle bu yıl online olarak gerçekleştirilecektir. Etkinliğe https://www.eventbrite.com/e/connecting-europeanchambers-
2021-registration-153434515767 adresinden kayıt yapılabilmektedir.
Son başvuru tarihi 25 Haziran 2021