ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

KARDEŞ ODALAR ODAMIZDA BULUŞTU

-+

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi kapsamın da, Odalar arası uyumu sağlamak, Odalarda sunulan hizmet türlerinin genişletilmesini, hizmet kalitesinin iyileştirilmesini ve iyi uygulamaları tespit etmek amacıyla başlatılan akreditasyon sisteminde başarılı olan Beypazarı ve Polatlı Ticaret Odaları yöneticileri ilçemizde bir araya geldi.

Beypazarı Ticaret Odası ile Polatlı Ticaret Odası geçtiğimiz gün Kıyaslama Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantı da her iki odadaki çalışmalar, verilen hizmetler karşılaştırılarak uyumluluk ve kıyaslama değerlendirmeleri yapıldı. Toplantıya Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı H. Necdet Çalışkan, Beypazarı Ticaret Odası Genel Sekreteri Mehmet Yurdakul, Beypazarı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, Polatlı Ticaret Odası Genel Sekreteri Sibel Özeken ve Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya; “Oda olarak hizmet kalitesini arttırmak için çalışmalarımız devam etmekte olup, bu kapsamda Beypazarı Ticaret Odasını kıyaslama toplantısı için odamızda ağırlıyoruz. Geçtiğimiz yıl komşu ilçemiz odası Beypazarı Ticaret Odası ile kardeş oda olmuştuk. Bu bakımdan kendilerini burada ağırlamaktan onur duymaktayız.

Oda olarak kurumsallaşma ve gelişim için büyük çaba harcıyoruz. Biz üyelerimize kanundan kaynaklanan belge hizmetlerinin dışında da birçok hizmetler sunmaktayız. Kurumların her zaman geliştirilmesi ve güçlendirilmesi gerekir. Akreditasyon, oda hizmetlerimizde katma değer yaratacak ve üyelerimize daha kaliteli hizmet sunmamızı sağlamaktadır. Bu tür kıyaslama çalışmaları Odamıza önemli ölçüde katkı sağlayacaktır. Bu çerçevede Polatlı Ticaret Odası’nın Kıyaslama Toplantısını Beypazarı Ticaret Odası ile gerçekleştirmekten son derece memnunuz. Bu tür çalışmalarda amacımız kurumlar arası iyi uygulamaları paylaşmak ve üyelerimize daha kaliteli hizmet sunarak kurumsallaşma vizyonunu geliştirmektir. Göreve geldiğimizden bu yana hep üye memnuniyetini ön plana çıkarmaktayız. Odamız çalışmaları hakkında genel olarak olumlu tepkiler alıyoruz. Yönetim kurulu olarak ilk dönemimiz olmasına rağmen güzel işler başardık. Hizmetlerimiz ve ilçemiz tanıtımına yapacağımız katkımız hız kesmeden devam edecektir ” dedi.

Toplantının ardından Beypazarı Ticaret Odası Başkanı H. Necdet Çalışkan Polatlı Ticaret Odası heyetine meşhur Beypazarı baklavası ikram etti.