ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Bizden Haberler

Polatlı Ticaret Odası

POLATLI TİCARET ODASI’NDAN ÜYELERİNE ÜCRETSİZ EĞİTİMLER

-+

Odamız, üyelerine yönelik hizmetlerine hız kesmeden devam ederken, şimdi de üyeleri için ücretsiz 3 eğitim birden düzenliyor. 20 Temmuz Perşembe Günü PTO eğitim salonunda saat 13.30’da başlayacak eğitimler; “Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Zamanı Doğru Kullanma ve Etkili İletişim” başlıklı olacaktır.

20156022_1639073366134622_913129012818671958_n
Program, Polatlı Ticaret Odası üyelerinin ve üye çalışanlarının tamamını kapsarken 3 eğitimde de işverenler ve çalışanlar arasında iletişimin güçlenmesine ve motivasyonları artırmasına yönelik fırsatlar sunuyor. Aile şirketlerinde kurumsallaşma eğitimi ile katılımcılar; şirketlerin kurumsallaşma süreçlerini, süreç içinde ortaya çıkabilen sorunları ve bu sorunlara yönelik stratejik adımların ne şekilde atılması gerektiğine dair donanıma sahip olacaklardır. Zamanı doğru kullanma ve etkili iletişim eğitimleri ile katılımcılar ise; zamanın önemini, en iyi zaman planlamasının sırlarını, iletişimin nasıl çalıştığı ve özgüveni yüksek akıcı bir iletişim kurmanın nasıl olduğunu öğreneceklerdir.
Ücretsiz olan eğitim programlarına bütün üyelerini ve üyelerinin çalışanlarını davet eden Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi SAKARYA; ‘’Kurumsallaşmanın yolu eğitimlerden geçmektedir anlayışı ile üyelerimize saygın kuruluşlardan en iyi eğitmenleri getiriyoruz. Göreve geldiğimizden bu yana onlarca eğitim ile birçok üyemiz ve çalışanlarına programlar düzenledik. 20 Temmuz Perşembe Günü uzman eğitimlerimiz ile art arda 3 eğitim birden gerçekleştireceğiz. Konular; aile şirketlerinde kurumsallaşma, zamanı doğru kullanma ve etkili iletişim konuları üzerine olacaktır, eğitimin sonunda da herkese katılım belgesi verilecektir. Kendilerine fayda sağlayacağını düşündüğümüz tüm üye ve çalışanlarını kayıt yaptırmaya bekliyoruz.’ dedi.
“Aile Şirketlerinde Kurumsallaşma, Zamanı Doğru Kullanma ve Etkili İletişim” eğitimleri 20 Temmuz Perşembe Günü saat 13:30’da Polatlı Ticaret Odasının toplantı salonunda yapılacak olup Kontenjan 60 kişiyle sınırlandırılmıştır. Kayıt yaptırmak için: 0312 623 10 84 (Dahili 126) telefon numarasından ulaşılmaktadır.