26°C
ANKARA HAVA DURUMU26°C Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Basın Açıklamaları

Polatlı Ticaret Odası

PTO RAMAZAN AYINDA 800 İHTİYAÇ SAHİBİ AİLEYE YARDIM  ELİ UZATTI

-+

EyxtvjnXAAk3tf6

Polatlı Ticaret Odası ve  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ortaklığıyla hazırlanan gıda  paketleri 800 ihtiyaç sahibi aileye ulaştırıldı.
 
Her yıl Polatlı Ticaret Odası ve TOBB katkıları ile ihtiyaç sahibi vatandaşlara Ramazan ayında ulaştırdığı gıda yardımı paketlerinin dağıtımına Ramazan ayı öncesi başladı ve Ramazan ayı itibariyle paket dağıtımını tamamlamış oldu.
7b98c9f7-1473-4ff4-b9c2-621c351eefd5
Konu ile ilgili açıklama yapan Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya; ” Bu yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere Erzak Paketi dağıtımına başlamış olup bu kapsamda 800 aileye gıda yardımlarının ulaştırılmasına özen gösterdik. Yardımlaşma ve dayanışma duygusunun her zamankinden fazla hissedildiği bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmekten mutluluk duymaktayız. Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında bizlere desteğini esirgemeyen TOBB. Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu başta olmak üzere dağıtımda emeği geçen Yönetim Kurulumuza, Meclis üyelerimize, Oda personellerimize teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik dayanışma içerisinde tüm üyelerimize vatandaşlarımıza hayırlı ve sağlıklı bir Ramazan ayı diliyorum.”  dedi