ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Güncel

Polatlı Ticaret Odası

Sakarya, ‘’ İlk 50 Oda İçerisindeyiz ‘’

-+

Polatlı Ticaret Odası üyelerine yeni hizmetleriyle ilçede göz dolduruyor.

uygulamaaaa

Polatlı Ticaret Odası yenilikçi hizmet anlayışıyla, üyelerine daha iyi hizmet verebilmek için gelişen teknolojiye ayak uyduruyor. PTO Bilgi İşlem Birimi öncelikle Oda üyelerinin 7/24 hizmet alabilmeleri için web sitesini yeniledi ve daha kullanışlı hale getirdi. Ardından ise Online işlemler sistemini bünyesine kazandırdı ve Polatlı Ticaret Odası üyelerinin  kendi iş yerlerinden hatta cep telefonundan belge almasına ve aidatlarını yatırmasını sağladı.Artık PTO üyeleri  geçmiş dönem aidat borçlarını 9 aya kadar taksitle ödeyecek ve online olarak belge alabilecekler.

Sakarya, ‘’ Online Belge Veren İlk 50 Oda İçerisindeyiz ‘’

Üyelerimize 5 yıldızlı hizmet verdiklerini belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ‘’ 2016 yılının başında Akredite odalar arasına girdik. Bu kapsamda 5 yıldızlı oda olduğumuzu belgelendirdik ve üyelerimize daha iyi hizmet vermeye devam ediyorduk. Gün geçtikçe üyelerimize en iyi kalitede hizmet standartlarının üstüne çıkıyor ve çıtamızı yükseltiyoruz. Değerli üyelerimiz yeni kurduğumuz sistemle işyerlerinden ayrılmadan kendi bilgisayarlarından ve cep telefonlarından aidatlarını ödeyebilecekler, geçmiş dönem aidatlarını 9 taksite kadar bölerek ödeyebileceklerdir. Kurduğumuz bu sistemle sadece aidat ödemesi değil aynı zamanda odaya gelmeden sistemde tanımlı olan belgelerini elektronik imzalı olarak alabilecekler. Bu hizmeti ülkemizde 365 oda ve borsadan sadece 50 tanesi sunuyor. Yani Polatlı Ticaret Odası artık il odalarını da geçip ilk 50 içerisinde yer almaktadır.‘’ dedi.

Sakarya sözlerine şöyle devam etti; ‘’ Örneğin üyelerimizin bakanlık da veya ilçe dışında işleri oluyor. Oralarda faaliyet belgesi gibi, oda kayıt belgesi gibi belge ihtiyaçları oluyor. Bu belgeleri de tekrardan Polatlı’ya gelmeden anlık olarak Polatlı Ticaret Odası Online İşlemler menüsünden girerek belgelerini alabiliyorlar.  Bu şekilde üyelerimiz bizlere daha kolay ulaşabiliyor ve işlerini daha kolay halledebiliyorlar. ‘’ dedi.

Sakarya, ‘’ Polatlı Ticaret Odası Çağ Atlatıyor’’

Polatlı Ticaret Odası ‘’Çağ Atlatıyor’’ sloganıyla yola çıktıklarını belirten Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya, ‘’ Bizler vatandaşlarımıza hizmet için varız. Kısa sürede çok iş yapmayı hedefliyoruz. Polatlı Ticaret Odası Çağ Atlatıyor sloganıyla Ticaret Odası’nın görünürlüğünü artırıyor ve ulaşabilirliğini kolaylaştırıyoruz. Polatlı Ticaret Odası’na artık üyelerimiz ve vatandaşlarımız cep telefonları üzerinden kolaylıkla ulaşabilmeleri için mobil uygulamamızı hayata geçirdik. Mobil telefon kullanan üyelerimiz bu uygulama üzerinden birçok işlemi gerçekleştirebilecekler ve bizlere daha kolay ulaşabileceklerdir. Bu uygulama üzerinden duyurularımızı anında öğrenebilecekler. ‘’ dedi.

Sakarya, ‘’ Bu iki güzel çalışmamızın Polatlı’mıza hayırlı olmasını diliyor, üyelerimizin bu çalışmalarımızı aktif olarak kullanmalarının kendi menfaatleri açısından yararlı olacağını belirtmek isterim. ‘’ dedi.

Polatlı Ticaret Odası Mobil Uygulaması Nasıl İndirilir?

İphone telefon kullanıcıları için; 1. Telefonun ana menüsü üzerinden bulunan Appstore girilecek, 2. Arama kısmına Polatlı Ticaret Odası yazılacak, 3. Polatlı Ticaret Odası logosununda yer aldığı uygulama tıklanacak, 4. İndir butonuna tıklanarak uygulama indirilecektir.

Android telefon kullanıcıları için; 1. Telefonun ana menüsü üzerinde bulunan Google Play Store girilecek, 2. Arama kısmına Polatlı Ticaret Odası yazılacak, 3. Polatlı Ticaret Odası logusunun yer aldığı uygulama tıklanacak, 4. İndir butonuna tıklanarak uygulama indirilecektir.