ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

Sakarya; ORS İlçemizin istihdam bankasıdır…

-+

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu tarafından Ortadoğu Rulman’ a ziyaret gerçekleştirildi.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ülkenin ve ilçenin önde gelen rulman üretim firmalarının başında gelen Ortadoğu Rulman Sanayi’nin 30. Yılı münasebetiyle ziyarette bulundu. Ortadoğu Rulman Sanayi Fabrika Müdürü Feridun Özhan ve Personel Müdürü Muharrem Özyiğit tarafından karşılanan ekibe, fabrika işleyişi hakkında bilgi verildi.

Sakarya; “Ortadoğu Rulman Sanayinin 30. Yılını kutlarım”

“Ortadoğu Rulman Sanayi açıldığı günden beri ülkemizde ve ilçemizde büyük bir marka haline gelip sürekli büyümeye gitmiştir. Ülkenin zor şartlarda boğuştuğu ekonomik krizlerde bile ORS yönetimi kalitesinden vizyonundan taviz vermemiştir.

Bugün burada üyemizin 30. Yılını kutlamak ve tebrik etmek amacıyla bulunuyoruz. Bölgemizdeki en önemli İhracat yapan firmalardan olan Ortadoğu Rulman Sanayi bugünlere büyük bir takım ve özverili çalışmayla geldiği ortada. Aynı zamanda da ortalama 2 bin çalışanıyla ilçemizin istihdam bankasıdır. Stratejik bir ürün üreten Ortadoğu Rulman Sanayi yetkililerine misafirperverlikleri için teşekkür ediyoruz.  İnşallah İlçemiz sanayisinde buna benzer yatırımlar çoğalır ve üretimde ülke olarak zirveye çıkarız.  Aslında bize hiç yabancı olmayan, en az bir eşimizin dostumuzun veya akrabamızın çalıştığı üyemizin 30. Yılını en içten dileklerimle kutlar, vatandaşımıza uzun yıllar istihdam sağlamasını temenni ederim.”dedi.

Hediye ve plaket takdimin Sonrasında üretim tesislerini gezen ekip, ürünler ve sistem hakkında ayrıntılı bilgi aldı.IMG_9127