ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

SAKARYA VE YÖNETİMİNDEN AVCI’YA HAYIR OLSUN ZİYARETİ

-+

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığı görevine tekrardan seçilen Haşim Bilal Avcı’ya hayır olsun ziyaretinde bulundu.

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya yönetimi ile birlikte CHP İlçe Yönetimini ziyaret etti. Geçtiğimiz günler gerçekleştirilen genel kurul sonrasından tekrardan  ilçe başkanlığına seçilen Haşim Bilal Avcı’ya hayır olsun dileklerini ileten Ticaret Odası yönetimi aynı zamanda 2-6 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecek “TARIM TEK POLATLI” tarım fuarında siyasi partilerinde desteğine talip olduklarını beyan ettiler. Başkan Avcı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Polatlı adına yapılacak tüm çalışmalarda var olmak istediklerini ifade etti.

IMG_1678_800x533

TARIM FUARI İÇİN BİRLİKTE ÇALIŞMAK İSTİYORUZ

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya  ziyaret esnasında  yaptığı konuşmada : “Genel kurulu tamamlayan Bilal Başkana ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunuyoruz. Allah yollarını, bahtlarını açık etsin inşallah. Cumhuriyet Halk Partisi ana muhalefet partisi görevini hem ilçemizde hem de ülkemizde hakkıyla yerine getiren bir partidir. Tekrar tebrik ediyoruz. Vatanımıza, milletimize, şehrimize hayırlı olsun.  Tarım fuarı için siyasi partilerin birlikte hareket etmesini istiyoruz. Fuar tanıtımlarının saha çalışmaları esnasında meclis üyelerinden destek istiyoruz. Şehrin bu işi sahiplenmesini istiyoruz. Fuar çalışmalarında Ticaret Odasının yalnız bırakılmamasını istiyoruz çünkü fuar Polatlı’nın tanıtımı için yapılan bir çalışma. “ dedi.

IMG_1681_800x533

BİZE DÜŞEN GÖREVİ SEVE SEVE YAPMAYA HAZIRIZ

Sakarya tarafından yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Polatlı İlçe Başkanı Haşim Bilal Avcı ise; “ CHP 12. Kongre sonrasında, Polatlı siyasi partiler kurum ve kuruluşların ziyaretleri devam ediyor. Bu anlamda Polatlı’da önemli sivil toplum kuruluşlarının önünde gelen,  Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi Sakarya ve kuruluna bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim. Tabii Polatlı’mız için önemli bir şey, biz siyasiler hep ön plana çıkar.  Ama burada önemli olan sivil toplum kuruluşları da çok önemli Polatlı nezdinde neler yapılabilir. Birlikte istişare ederek birçok konunun üstesinden geleceğimizi düşünüyoruz.  Dolayısıyla yapabileceğimiz her türlü olumlu gelişmeler Polatlı için önemlidir.  Bizlere bu anlamda bir görev düşerse seve seve katkıda sunarız.  Sizlerin de bize katkı sunacağınızdan eminim.  Bu anlamda geldiğiniz için teşekkür ederiz.” Dedi