ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

TARIM SEKTÖRÜNDE YER ALAN ÜYELER İÇİN EİMA FUARI YURTDIŞI İŞ GEZİSİ DÜZENLENECEKTİR.

-+

TARIM SEKTÖRÜNDE YER ALAN ÜYELER İÇİN EIMA FUARI YURT DIŞI İŞ GEZİSİ DÜZENLENECEKTİR.

08-13 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan EIMA INTERNATIONAL Tarım fuarı için, odamız tarafından başvurular alınmaya başlandı.

Tarım makinaları, bahçe makinaları ve tarımsal sektörlerde faaliyet gösteren üyelerimiz için organize edilecek iş gezisi seyahati toplamda 5 gece 6 gün sürecektir. Bu süreçte firma yetkilisinin yapacağı harcamaların 3000 TL’ye kadar olanı için,KOSGEB Genel destek programından destek almak isteyen firmalar başvurularını yapabilecektir.

İtalya’nın Bologna şehrinde düzenlenecek, Uluslararası Fuarda tarım makinaları ve tarımsal üretime yardımcı olacak ekipmanlar sergilenecektir. Ayrıca grupla birlikte Türkiye Başkonsolosluğu Ticari Ataşesi ve Ticaret Odası ziyaretleri ile birlikte VİP araçlar ile rehber eşliğinde panoramik şehir gezileri yapılacaktır.

Üyelerimizin iş bağlantıları yapmasında ve vizyonlarını geliştirmede büyük ölçüde faydalı olacak iş gezisi için başvurular Polatlı Ticaret Odası’nda alınmaya başlanmıştır.5 Gece 6 gün sürecek olan tur programının toplam bedel ise 1699 Euro olacak ve Yurt dışı Eğitim Akademisi firması tarafından yürütülecektir. İrtibata geçmek için odamız Proje Koordinatörlüğü ile görüşebilirsiniz.

İletişim : 0312 623 1084 (126)