ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

TEB Bankasıyla Üyelerimiz İçin İndirim Protokolü İmzalandı

-+

3333

Sicili düzgün olan üyelerimize kredi, pos hesapları için özel faiz fiyatlandırılması yapılacaktır. Özel faizleri öğrenmek için üyelerimiz TEB Polatlı Şubesiyle görüşebilirler. Konuyla ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanımız Ulvi Sakarya yaptığı değerlendirmede “Bugün TEB ile yaptığımız protokolde Şube Müdürü Sayın Abdullah Gündoğan ve İşletme Müşteri İşleri Yöneticisi Mehmet Kamil Tınar’ın katılımı ile, Odamız Üyelerinin istifade edebileceği önemli bir ticari protokol imzalamış bulunmaktayız.

Ülke genelinde olduğu gibi ilçemizde de ticaretin içerisinde yer alan işadamlarımızın en önemli sorunlarının başında finansmana erişme gelmektedir. Bu önemli sorunun aşılması noktasında Türk Ekonomi Bankası’nın

katkılarıyla Odamız Üyelerine yönelik özel bir çalışma yapılmıştır. İşletmelerin finansman sorunları ile birlikte ticari hayatlarını devam ettirmelerinin başında tüm bankacılık hizmetlerinden de istifade etmeleri gerekmektedir. Polatlı’da yatırımlar başta olmak üzere ihtiyaçlarında her konuda kendi uzmanlığımızı ticaret odası üyelerimizle paylaşmak için buradayız. Biz bunlara protokol çerçevesinde yapılmış bakmıyoruz. Çok uzun soluklu bir sürece hazır olmak istiyoruz. Sizin varlığınız bizim varlığımıza destek veriyor.

Bu anlamada hazırlanan protokolümüz ile; Üyelerimize uygun faiz, komisyon ve ödeme seçenekleri sunulmuştur. Bu vesile ile; imzalamış olduğumuz protokolün Üyelerimizin ticari hayatlarını kolaylaştırması ve yararlı olması dileklerimle, Sayın Abdullah Gündoğan ve Mehmet Kamil Tınar’a katkılarından dolayı bir kez daha teşekkür eder, protokolün TEB ve Polatlı iş dünyasına hayırlı olmasını temenni eder, saygılar sunarım ”diye konuştu.