ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASI, ÜYELERİNE HUKUKİ KONULARDA DANIŞMANLIK YAPIYOR

-+

başkan sakaya

Polatlı Ticaret Odası  üyelerinin faydalanabileceği  hukuki anlaşmazlıkların çözümü noktasında Hukuk Müşavirliği birimini açtı.

Üyelerine yönelik hizmet kapsamını genişletmek için çalışmalarını sürdüren Polatlı Ticaret Odası  bu çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Ticaret Odasına hâlihazırda üye olan ve yeni üye olacak işletmelerin ihtiyaç duyabileceği hukuki soru ve sorunlara çözüm olmak amacıyla her türlü hukuki konuda üyelerine danışmanlık hizmeti vermeye hazır. Her hafta Cuma günleri 10.00-12.00 saatleri arasında hizmet verecek olan hukuk danışmanlığı hizmeti için üyeler önceden randevu alarak hizmetten faydalanabilecek. Oda üyelerinin Hukuk Danışmanı ile birebir görüşme yapabileceği, bilgilendirme yapacağı bu hizmet Ticaret Odası’nda Mart ayı itibariyle danışmanlık hizmet ofisinde başladı.

HUKUK DANIŞMANLIĞI GÖRSELL


HUKUKİ  SORUNLARA ÇÖZÜM OLACAK
Polatlı Ticaret Odası Başkanı Ulvi  SAKARYA , “ Ticaret Odası olarak gerek kendi çalışmalarımızın gerekse Odamız üyelerinin çalışmalarının güvenli ve başarılı bir şekilde sürdürülebilmesi noktasında gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımıza bir yenisini daha ekledik. Üyelerimizle yapılan anketler neticesinde gelen yoğun talepler ile odamızda böyle bir danışmanlık ofisi kurmayı uygun gördük.Kurumsal yapımızda çıtamızı yükseltmek için her gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Bu noktada Odamızca yürüttüğümüz çalışmalarda karşılaşabileceğimiz hukuki soru ve sorunların çözümü noktasında Hukuk Müşavirliği birimimizi açmış bulunuyoruz. 
Hızla gelişmekte olan bir ülkeyiz. Dolayısıyla kanunlar, mevzuatlar devamlı güncelleniyor, geliştiriliyor, eksiklikleri gideriliyor. İşletmelerin ve kişilerin değişiklikleri takip etmesi de haliyle kolay olmuyor. Üyelerimizin firmalarının bugünü ve geleceği için kritik öneme sahip olan hukuki işler süreçleri noktasında oda olarak devreye girerek üyelerimizin hukuki alanlarında konunun uzmanlarından bilgi almalarını sağlamaya çalışacağız

Üyelerimize her türlü hukuki konularında destek olmak onlara gerekli yardımı sağlayabilmek için  Cuma günü 10.00 ile 12.00  arası odamızdan alacakları randevu ile hukuki konularda yaşadıkları  sorunlarını çözüme kavuşturacağız. Başlattığımız hizmetin hayırlar getirmesini temenni ediyoruz” dedi.

Ticaret Odası üyelerinin hukuki danışmanlık hizmeti için  0312 623 1084-116 no’lu telefondan ulaşarak veya web sitesinden hukuk müşavirliği sekmesinde yer alan randevu formu ile randevu almaları gerekmektedir.