ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Haber

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASI UZMAN KONUĞU İLE GİRİŞİMCİLİK VE İNOVASYON EĞİTİMİ DÜZENLİYOR

-+

IMG-20230302-WA0015

Polatlı Ticaret Odası üyelerinin ekonomik ve ticari hayata dair gelişen ve değişen sistemlere ayak uydurması amacıyla organize ettiği eğim ve seminerlerine bir yenisini ekliyor. Bu kapsamda 6 Mart 2023 Pazartesi günü saat 19:00 da Şehit Cüneyt Sertel Sosyal Tesislerinde Girişimcilik ve İnovasyon Semineri düzenlenecek.  
Alanında uzman ve deneyimli konukları ile üyeleri için eğitimler, bilgilendirme seminerleri, toplantılar düzenleyen Polatlı Ticaret Odasının konuğu, Araştırmacı, Akademisyen, Direktör, CEO, Eğitmen, Start-up Yatırımcısı, Mentor ve Danışman Dr. Ayşe Kılıç Kuyrukçu olacak. Katılım sağlayacak üyeler için son derece verimli geçmesi planlanan seminere katılım ücretsizdir. Yeniliklerden haberdar olmak isteyen tüm üyelerin katılımına açık olduğunu beyan eden Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya: “Üyelerimizin ticari hayatına çözümler geliştirmek için gelecekteki yol haritalarını kolaylaştırmaya yardımcı olacağını düşündüğümüz Girişimcilik ve İnovasyon Seminerine tüm üyelerimizi bekliyoruz.” dedi.
DR. AYŞE KUYRUKÇU KİMDİR?
Dr. Ayşe Kuyrukçu, Araştırmacı, Akademisyen, Direktör, CEO, Eğitmen, Start-up Yatırımcısı, Mentor ve Danışman gibi farklı unvanlarda 17 yıllık deneyime sahiptir. Atılım Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nde 10 yıl çalıştıktan sonra özel sektörden gelen teklif ile akademik hayata veda etmiştir. KOSGEB desteği ile kurulan Tifika’da co-founder olarak başladığı girişimcilik yolculuğunda edindiği deneyimle, 10 yılı aşkın süredir iş modeli oluşturma, müşteri doğrulama, iş geliştirme, ürün-pazar uyumu, pazarlama, pazara giriş stratejileri ve finansal projeksiyon konularında birçok girişimciye destek olmakta, danışmanlık ve mentorluk yapmaktadır. Daha çok teknogirişimcilerle çalışmaktadır.  Yüksek teknoloji üreten bir Ar-Ge şirketinde İş Geliştirme ve Pazarlama direktörlüğü ve Türkiye’nin ilk özel teknoloji merkezinde (Tekmer) kurucu CEO olarak görev yapmıştır. Finansal projeksiyonların hazırlanmasında ve yatırım kararlarının alınmasında karar vericilerle çalışmıştır. Kendi şirketi İnovest Girişim Danışmanlık’ı kurmuş şu an farklı paydaşlarla teknoloji merkezi kurma, inovasyon-teknoloji, iş geliştirme ve yatırım konularında farklı projeler geliştirmektedir. Ankara’da gerçekleşecek girişimcilik ekosisteminin en büyük zirvelerinden Girişim’23 Yürütme Kurulu üyesidir. Girişimcilik ile ilgili birçok program ve hızlandırıcıda program tasarımcısı, mentor, jüri üyesi, eğitmen olarak yer almaktadır.