-1°C
ANKARA HAVA DURUMU-1°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

Ticaret Odası’ndan eğitime tam destek

-+

Polatlı Ticaret Odası okul başlamadan eğitim desteğini tamamladı. Polatlı Ticaret Odası her yıl olduğu gibi bu yılda eğitime desteğini gösterdi.

2019-2020 eğitim yılı başlamadan ihtiyaç sahibi çocuklar çantalarına kavuştu. Türkiye Odalar Ve Borsalar Birliği (TOBB) mali desteği ile her yıl belirli periyotlarla çocuklara eğitim malzemesi ve giyecek yardımında bulunan Polatlı Ticaret Odası bu yılda eğitim dönemi başlamadan okullardaki ihtiyaç sahibi çocukları tespit ederek çanta ve kırtasiye malzemelerini okul müdürlerine teslim etti. 800 çanta ve kırtasiye malzemesini 17 ayrı okulda ilk okul ve ortaokul öğrencilerine ulaştıran Polatlı Ticaret Odası bu yılda eğitime destek elini esirgemedi.

IMG_9803

YAPILAN YARDIMLARI ÖNEMSİYORUZ VE DEĞERLİ GÖRÜYORUZ

Polatlı Ticaret Odası yönetim kurulu başkanı Ulvi Sakarya  Ticaret  Odasının geleneksel hale getirdiği eğitim yardımlarına ilişkin açıklamasında : ” Eğitime yapılan yardım her zaman önemsediğimiz ve devamının gelmesini istediğimiz yardımlarımızdan.Yıllardan beri TOBB yönetim kurulu başkanımız Rifat Hisarcıkoğlu ve yönetiminin desteği ile devam ettiğimiz eğitim yardımlarımızı bu yılda okullar açılmadan yerlerine ulaştırmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yaklaşık 40 bin liralık okul çantası ve kırtasiye malzemelerimizi eğitim dönemi başlamadan sahiplerine ulaştırmak için gayret gösterdik ve amacımıza ulaştık. Belki eğitim dönemi sonrası okul alışverişinin yapma kararı almış ihtiyaç sahibi ailelerimiz bu sayede biraz daha rahatlamış olacak. bu anlamda Polatlı Ticaret Odasının eğitim desteğine mali destek olan TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve yönetimine teşekkür ediyorum. “dedi.IMG_9787

IMG_9820