ANKARA HAVA DURUMU
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

HABERLER

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASI’NDAN ÜYELERİNE ELEKTİRİK ENERJİSİNDE İNDİRİM PROTOKOLÜ

-+

Adsız tasarım

Polatlı Ticaret Odası üyeleri için indirim protokol listesine Sakarya Elektrik Perakende Satış A.Ş. (SEPAŞ ENERJİ)’ini dahil etti. Firma yetkilileri ile imzalanan protokol kapsamında Polatlı Ticaret  Odası’na kayıtlı firmalar ticarethanelerinde elektrik enerjisinde yüzde 15 oranına varan kar elde edecek.

Polatlı Ticaret Odası üyelerine indirimli firma listesinin artırmak ve ekonomik olarak katkı sağlamak amacıyla protokol listesinin genişletmeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıllardan bu yana birçok sektör ile önemli indirim oranlarında el sıkışan Polatlı Ticaret Odası üyelerinin gider kalemlerinde en fazla paya sahip olan elektrik enerjisi maliyetini düşürmek için önemli bir protokole imza attı. Protokolde imzalar Sakarya Elektrik Perakende Satış Aş . Bölge Müdürü Uğur Aras ve Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldırım tarafından atıldı.  Polatlı Ticaret Odası  üyelerine özel Sepaş Enerji’den ticarethane tarifesine özel %15’e varan oranlarda indirimli elektrik fırsatı hakkında Detaylı bilgi için Sepaş Enerji Satış yöneticisi Sedef Sevimli ile sedef.sevimli@sepas.com.tr veya 0538 974 09 61 iletişime geçebilirsiniz.

EKONOMİK OLARAK KAR ELDE EDECEKLERİ PROTOKOLLER ÖNEMLİ BULUYORUZ

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Yıldırım konu ile ilgili yaptığı açıklama da  : ” Ticaret odamız üyelerimizin indirimli hizmet alabileceği sektörlerin halkasını gün geçtikçe artırmaya devam ediyor. Firmalarımızın giderlerinden önemli bir alanı kapsayan elektrik enerjisi tüketiminde üyelerimiz protokol imzaladığımız firma ile anlaşmaları halinde yüzde 15’e varan önemli bir indirim oranından faydalanacak. Özellikle ekonomik olarak firmalarımızın faydalanabileceği ve kar elde edecekleri protokolleri önemli buluyoruz. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi