14°C
ANKARA HAVA DURUMU14°C Parçalı Bulutlu
BİZE ULAŞIN0312 623 10 84

Genel

Polatlı Ticaret Odası

TİCARET ODASINDAN ÜYELERİNE YENİ BİR PROTOKOL MÜJDESİ

-+

Polatlı Ticaret Odası üyelerine yönelik indirimler sağlayabilmek maksadıyla firmalarla anlaşma yapıp indirim protokolü imzalamaya devam ediyor.

indirim protokolü foto 2

Polatlı Ticaret Odası 2019 yılı ekim ayına kadar birçok firma ile imzaladığı indirim protokollerinin bir yenisini Ürofiz Termal Otel ile imzaladı. Polatlı Ticaret Odası üyeleri, çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden yakınlarına Ürofiz Termal Otel tarafından konaklama ve termal  hizmetleri  konusunda hafta içi yüzde 20 hafta sonu yüzde 15  indirim için protokol imzaladı.

indirim protokolü foto 3

Polatlı Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ulvi Sakarya ve  Ürofiz termal Otel Şirket Yetkilisi Necmi Bayrakçı arasında imzalanan protokol hakkında açıklama yapan Başkan Sakarya : ”  Üyelerimizin önemli firmalardan indirimli hizmet alabilmeleri için yaptığımız indirim protokollerimizin en sonuncusunu Haymana’da faaliyet gösteren Ürofiz Termal Otel ile imzaladık. Protokolümüz hem üyelerimiz, hem çalışanlarımız hem de bu kişilerin birinci derecen yakınlarına hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.